Τρίτη, 28 Ιανουάριος 2020

1. Καλούνται οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί που προσελήφθησαν στη Δ/νση Α/θμιας Εκπαίδευσης Εύβοιας κατά την τρέχουσα φάση προσλήψεων, να προσέλθουν στα γραφεία της Δ/νσης (Ιατρίδου 8, Χαλκίδα) την Πέμπτη 30/01/2020 από 08:00 έως 10:00 για να αναλάβουν υπηρεσία, έχοντας μαζί τους τα απαραίτητα δικαιολογητικά τα οποία και θα προσκομιστούν με τη σειρά που αναγράφονται στη λίστα των δικαιολογητικών.

1. Oι αναπληρωτές που θα αποδεχτούν την πρόσληψη, πρέπει να συμπληρώσουν τα στοιχεία τους ηλεκτρονικά στην ειδική φόρμα, το αργότερο έως τις 15:00 της Τρίτης 28/01/2020. Όσοι έχουν συμπληρώσει τα στοιχεία τους σε προηγούμενο σχολικό έτος και προσελήφθησαν κατά το τρέχον σχολικό έτος, πρέπει επίσης να εισέλθουν στη φόρμα και να συμπληρώσουν εκ νέου τα στοιχεία τους.

Σας γνωρίζουμε ότι, μετά την ηλεκτρονική καταχώριση των προσωπικών στοιχείων, γίνεται άμεσα η πρόσληψη, ενημερώνεται το σύστημα του ΟΑΕΔ, διακόπτεται το επίδομα και δεν υπάρχει δυνατότητα ανάκλησης. Ως εκ τούτου, συμπληρώνετε την ηλεκτρονική φόρμα μόνο εάν είστε σίγουροι ότι θα αποδεχθείτε την πρόσληψη και θα αναλάβετε υπηρεσία.

Για την ορθή συμπλήρωση του αξιολογικού πίνακα, παρακαλούμε να στείλετε αυθημερόν (σήμερα, Τρίτη 28-01-2020) με e-mail (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) ή FAX (22210 22971) στα γραφεία της Δ/νσής μας:

-το πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης(μόνο οι έγγαμοι ή/και με ανήλικα τέκνα

-τη βεβαίωση σπουδών των τέκνων ή την υπεύθυνη δήλωση

-τη γνωμάτευση από τα ΚΕΠΑ

ΧΡΟΝΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ

1.Ο αξιολογικός πίνακας θα αναρτηθεί στον πίνακα ανακοινώσεων της Δ/νσης την Πέμπτη 30/01/2020 και ώρα 11.30. Τυχόν ενστάσεις από 11:30 έως 12:00.

2.Τα λειτουργικά κενά των σχολικών μονάδων, θα αναρτηθούν στο πίνακα ανακοινώσεων την Πέμπτη 30/01/2020 στις 12.00.

3.Οι δηλώσεις τοποθέτησης θα γίνουν στη Δ/νση την Πέμπτη 30/01/2020 .

4.Την Πέμπτη 30/01/2020, το μεσημέρι, θα ανακοινωθούν οι τοποθετήσεις των αναπληρωτών εκπαιδευτικών στις σχολικές μονάδες.

Διαβάστηκε 533 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Τρίτη, 28 Ιανουάριος 2020