Τρίτη, 14 Ιανουάριος 2020

1. Καλούνται οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί που προσελήφθησαν στη Δ/νση Α/θμιας Εκπαίδευσης Εύβοιας κατά την τρέχουσα φάση προσλήψεων, να προσέλθουν στα γραφεία της Δ/νσης (Ιατρίδου 8, Χαλκίδα) την Τετάρτη 15/01/2020 από 08:00 έως 13:00 για να αναλάβουν υπηρεσία, έχοντας μαζί τους τα απαραίτητα δικαιολογητικά τα οποία και θα προσκομιστούν με τη σειρά που αναγράφονται στη λίστα των δικαιολογητικών για ταχύτερη εξυπηρέτηση.

ΠΡΟΣΟΧΗ: ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΟΥΝ ΕΚ ΝΕΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΑ ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΜΕΝΗ  ΛΙΣΤΑ ΤΩΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ

1. Oι αναπληρωτές/τριες, πρέπει να συμπληρώσουν τα στοιχεία τους ηλεκτρονικά στην ειδική φόρμα, το αργότερο έως και την Τρίτη 14/01/2020 (έως 15.00). Όσοι έχουν συμπληρώσει τα στοιχεία τους σε προηγούμενο σχολικό έτος και προσελήφθησαν κατά το τρέχον σχολικό έτος, πρέπει επίσης να εισέλθουν στη φόρμα και να συμπληρώσουν εκ νέου τα στοιχεία τους.

ΠΡΟΣΟΧΗ! Πριν την οριστική καταχώριση παρακαλούμε τους αναπληρωτές/τριες να ελέγξουν για τη ορθότητα όλων των στοιχείων τους.

Τη λίστα δικαιολογητικών μπορείτε να την αναζητήσετε και στην αρχική σελίδα στο σύνδεσμο: εκπαιδευτικοί-αναπληρωτές-δικαιολογητικά πρόσληψης.

Διαβάστηκε 461 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Τρίτη, 14 Ιανουάριος 2020