Δευτέρα, 14 Οκτώβριος 2019
  1. Καλούνται οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί που προσελήφθησαν στη Δ/νση Α/θμιας Εκπαίδευσης Εύβοιας κατά την τρέχουσα φάση προσλήψεων, να προσέλθουν στα γραφεία της Δ/νσης (Ιατρίδου 8, Χαλκίδα) την Τρίτη 15/10/2019 από 08:00 έως 10:30 για να αναλάβουν υπηρεσία, έχοντας μαζί τους τα απαραίτητα δικαιολογητικά τα οποία και θα προσκομιστούν με τη σειρά που αναγράφονται στη λίστα των δικαιολογητικών για ταχύτερη εξυπηρέτηση.

1. Oι αναπληρωτές που θα αποδεχτούν την πρόσληψη, πρέπει να συμπληρώσουν τα στοιχεία τους ηλεκτρονικά στην ειδική φόρμα, το αργότερο έως και τη Δευτέρα 14/10/2019 (έως 15.00). Όσοι έχουν συμπληρώσει τα στοιχεία τους σε προηγούμενο σχολικό έτος και προσελήφθησαν κατά το τρέχον σχολικό έτος, πρέπει επίσης να εισέλθουν στη φόρμα και να συμπληρώσουν εκ νέου τα στοιχεία τους.

ΠΡΟΣΟΧΗ! Πριν την οριστική καταχώριση παρακαλούμε τους αναπληρωτές/τριες να ελέγξουν για τη ορθότητα όλων των στοιχείων τους.

Τη λίστα δικαιολογητικών μπορείτε να την αναζητήσετε και στην αρχική σελίδα στο σύνδεσμο: εκπαιδευτικοί-αναπληρωτές-δικαιολογητικά πρόσληψης.

Για να εισέλθετε στη φόρμα εισαγωγής στοιχείων κάντε κλικεδώ.

Σε περίπτωση που δεν μπορείτε να ενεργοποιήσετε το σύνδεσμο για την εισαγωγή στοιχείων μπορείτε να εισέλθετε στη φόρμα από την αρχική σελίδα της ιστοσελίδας της Δ/νσης , http://dipe.eyv.sch.gr/ στο σύνδεσμο «ΔΗΛΩΣΗ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΑΜΑΠΛΗΡΩΤΩΝ»(δεξί μέρος της αρχικής σελίδας)