1. Καλούνται οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί που προσελήφθησαν στη Δ/νση Α/θμιας Εκπαίδευσης Εύβοιας κατά την τρέχουσα φάση προσλήψεων, να προσέλθουν στα γραφεία της Δ/νσης (Ιατρίδου 8, Χαλκίδα) την Παρασκευή 05/10/2018  έως τις 10:00 για να αναλάβουν υπηρεσία, έχοντας μαζί τους τα απαραίτητα δικαιολογητικά.

ΠΡΟΣΟΧΗ: ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΑ ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΜΕΝΗ  ΛΙΣΤΑ ΤΩΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ

1. Oι αναπληρωτές που θα αποδεχτούν την πρόσληψη, πρέπει να συμπληρώσουν τα στοιχεία τους ηλεκτρονικά στην ειδική φόρμα, το αργότερο έως τις 15:00 της Πέμπτης 04/10/2018. Όσοι έχουν συμπληρώσει τα στοιχεία τους σε προηγούμενο σχολικό έτος και προσελήφθησαν εκ νέου κατά το τρέχον σχολικό έτος, πρέπει επίσης να εισέλθουν στη φόρμα και να συμπληρώσουν τα στοιχεία τους.

ΧΡΟΝΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ

Τα λειτουργικά κενά των σχολικών μονάδων, θα δοθούν την Παρασκευή 05/10/2018 μετά τις 10:00 και θα υποβληθεί η σχετική δήλωση τοποθέτησης από τους ενδιαφερόμενους εκπαιδευτικούς.

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!