Η Διεύθυνση ΠΕ Εύβοιας καλωσορίζει τους νεοδιόριστους εκπαιδευτικούς Ειδικής Αγωγής, όπως ανακοινώθηκαν με την υπ. αριθμ. 106410/Ε1/17-08-2020 (ΦΕΚ 1289/Γ/19-8-2020) Οι διοριζόμενοι /ες οφείλουν να παρουσιαστούν τη Δευτέρα 24/08/2020 από τις 08:00 έως 11:30 στα γραφεία της Διεύθυνσης ΠΕ Εύβοιας, Ιατρίδου 8, 5ος όροφος και να υποβάλουν τα απαραίτητα δικαιολογητικά.

Οι παραπάνω παρακαλούνται για λόγους διευκόλυνσης να παρουσιαστούν στην αναγραφόμενη ώρα και σύμφωνα με την αριθμ. ΔΙΔΑΔ/Φ.69/124/ΟΙΚ.15984 εγκύκλιο του Υπουργείου Εσωτερικών «οι πολίτες που προσέρχονται προς εξυπηρέτησης από τις δημόσιες υπηρεσίες οφείλουν πέραν από την υποχρεωτική χρήση μάσκας, να μεριμνούν για την ατομική τους υγεία με κάθε πρόσφορο μέσο».

Η ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΤΩΝ ΝΕΟΔΙΟΡΙΣΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 24/08/2020 ΏΡΑ 12:00 μ.μ. ΣΤΟ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΗ 46

Επώνυμο

Όνομα

Πατρώνυμο

Ώρα προσέλευσης

Γραφείο – Υπάλληλος

Γραφείο 2

Μαρίνου Γαρυφαλλιά

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

8:00

 

ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

8:20

 

ΒΑΖΑΚΙΔΟΥ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

8:40

 

ΒΑΛΩΖΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

9:00

 

ΒΛΑΧΟΥ

ΡΟΖΙΝΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

9:20

 

ΓΑΒΡΙΗΛ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

9:40

 

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

10:00

 

ΓΚΟΥΝΤΑΜΑΝΗ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

10:20

 

ΓΟΔΕΒΕΝΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΠΕΤΡΟΣ

10:40  

 

ΓΟΝΗ

ΠΕΛΑΓΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

11:00  

 

ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

11: 20  

 

Επώνυμο

Όνομα

Πατρώνυμο

Ώρα προσέλευσης

Γραφείο – Υπάλληλος

Γραφείο 2

Κονοβέση Ζωή

ΖΟΡΜΠΑ

ΔΙΟΝΥΣΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8:00

 

ΚΑΡΑΒΑ

ΕΥΣΤΑΘΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8:20

 

ΚΗΠΟΥΡΟΥ

ΕΡΜΙΟΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

8:40

 

ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ

ΧΑΡΙΣΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

9:00

 

ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΖΩΗ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

9:20

 

ΛΑΖΑΡΟΥ

ΒΙΟΛΕΤΤΑ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

9:40

 

ΛΙΑΣΚΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

10:00

 

ΛΟΥΚΑ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10:20

 

ΛΥΤΡΑ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10:40  

 

ΜΑΡΑΘΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

11:00  

 

ΖΑΧΑΡΗ

ΑΣΠΑΣΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

11:20

 

Επώνυμο

Όνομα

Πατρώνυμο

 

Γραφείο – Υπάλληλος

Γραφείο 2

Γιαπλέ Αφένδρα

ΜΑΥΡΙΔΟΥ

ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

8:00

 

ΜΕΡΚΟΥΡΙΑΔΟΥ

ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

8:20

 

ΜΟΥΤΑ

ΛΕΜΟΝΙΑ

ΚΙΜΩΝ

8:40

 

ΜΟΥΤΣΟΓΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

9:00

 

ΜΠΟΥΡΟΥΤΖΙΔΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

9:20

 

ΝΑΣΚΟΥ

ΣΤΕΛΛΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

9:40

 

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΟΛΓΑ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

10:00

 

ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

10:20

 

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΧΡΗΣΤΟΣ

10:40  

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

11:00  

 
       

Γραφείο – Υπάλληλος

Γραφείο 4

Αυγέρη Κατερίνα

ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

8:00

 

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΓΟΡΙΤΣΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8:20

 

ΠΑΠΠΟΥ

ΝΙΚΗ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

8:40

 

ΠΑΡΑΣΧΗ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΛΑΜΠΡΟΣ

9:00

 

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

9:20

 

ΠΑΤΡΙΚΑ

ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

9:40

 

ΠΕΤΕΙΝΑΡΑΚΗ

ΑΣΠΑΣΙΑ

MΙΧΑΗΛ

10:00

 

ΡΑΓΚΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

10:20

 

ΡΑΠΤΗ

ΑΝΤΙΓΟΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10:40  

 

ΡΟΥΣΟΔΗΜΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

11:00  

 

ΧΟΥΛΙΑΡΑ

ΕΛΕΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

11:20

 
       

Γραφείο – Υπάλληλος

Γραφείο 4

Λεοντιάδου Σοφία

ΣΙΟΛΙΑ

ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

8:00

 

ΣΚΑΡΛΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

8:20

 

ΣΟΥΚΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

8:40

 

ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΔΗΜΟΣ

9:00

 

ΤΖΑΝΟΥ

ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

9:20

 

ΤΣΑΜΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

9:40

 

ΤΣΙΑΚΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10:00

 

ΤΣΙΑΤΣΟΥΛΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

10:20

 

ΤΣΙΜΗΤΡΗ

ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10:40  

 

ΦΟΥΝΤΑ

ΚΑΣΣΙΑΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

11:00  

 

ΧΑΤΖΗΑΔΑΜΟΥ

ΕΥΠΡΑΞΙΑ

ΘΩΜΑΣ

11: 20