Πρόγραμμα εξομοίωσης πτυχίων για εκπαιδευτικούς της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης

Τετάρτη, 14 Ιανουάριος 2015

Στο Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης

Πρόγραμμα εξομοίωσης πτυχίων για εκπαιδευτικούς της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης που είναι απόφοιτοι Παιδαγωγικών Σχολών διετούς φοίτησης και της ΕΠΑΘ θα ξεκινήσει το Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης .

Οσοι εκπαιδευτικοί της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, απόφοιτοι Παιδαγωγικών Σχολών διετούς φοίτησης & της ΕΠΑΘ, επιθυμούν να συμμετάσχουν σε πρόγραμμα εξομοίωσης να υποβάλουν σχετική δήλωση εκδήλωσης ενδιαφέροντος, στη διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. , έως και τις 19/01/2015.

Διαβάστηκε 313 φορές